Rotoped je klasika, která nestárne a zazáří i jako dárek na Vánoce

Pokud rozmýšlíte nad výběrem fitness stroje na domácí posilování, můžete zůstat u klasiky. Moderní rotopedy se vyrovnají i novinkám na fitness trhu.

Pro domácí cvičení si můžete vybrat mezi řadou trenažérů - rotopedy, elipticaly, cyklotrenažéry, spinning kola, veslovací trenažéry, běžecké pásy. Výběr je veliký, ale co tak zůstat u klasiky? Rotopedy vás nezklamou.

Rotopedy na domácí použití koupíte již za 3 000 korun. Za tak nízkou cenu pořídíte třeba Rotoped inSPORTline Tulsa, manuálně ovládaný se 4 kg zátěžovým kolem a magnetickým brzdným systémem. Zabírá málo místa a vyniká tichým chodem, jako všechny rotopedy s magnetickým brzdným systémem. 

Připlaťte si za kvalitnější výbavu a více funkcí

Pro náročnější sportovce jsou určeny rotopedy, které běžně stojí od 10 tisíc korun, jen v akcích méně. Jsou elektronicky ovládané, mají těžší zátěžové kolo, mnohem vyšší nosnost a hrudní pás, díky kterému je cvičení mnohem efektivnější. 

Rotoped inSPORTline X-Type - D

Na obrázku je jeden z nich. Domácí ergometr Rotoped inSPORTline X-Type, který má nosnost 150 kg a díky 9 kg zátěžovému kolu je ideální pro intenzivní cvičení. Má HRC program pro přizpůsobování zátěže podle aktuální tepové frekvence. Snímače tepové frekvence jsou v rukojetích.

Tak co, který rotoped bude ten váš vánoční dárek?


Publikováno: 11. 11. 2014